باربری پونک | چه نکاتی در اسباب کشی باید رعایت شود ؟

باربری
fhvfvd
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۸
نکات اسباب کشی
باربری پونک | نکات اسباب کشی
خرداد ۱۳, ۱۳۹۸

باربری پونک | چه نکاتی در اسباب کشی باید رعایت شود ؟

باربری پونک

بسته بندی یکی از مواردی است که بسیار پر اهمیت می باشد و باربری پونک آن را رعایت می کند اگر بسته بندی درست انجام شود در چیدمان وسایل در منزل جدید زمان کمتری را صرف می کنید و علاوه بر آن باعث می شود تا حمل و نقل آن آسان شود و ضربه وآسیب به وسایل تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.
بسته بندی درست به دانش و تجربه کافی نیاز دارد تا بتواند درصد خطا را به صفر برساند یا اصلا” وسایل آسیب نبینند یا صدمه ای به وسایل وارد نشود اگر نمی توانید یا قدرت این کار را ندارید سعی کنید از باربری پونک کمک بگیرید تا به شما در بسته بندی کمک کند و یک سری نکات را به آموزش دهد تا بهتر اثاث کشی کنید.

چرا از کارتن مخصوص اسباب کشی استفاده کنیم؟


یکی از مواردی که باید برای بسته بندی به آن توجه کرد کارتن مخصوص اسباب کشی می باشد باربری پونک اولین کاری که می کند تا بهتر بسته بندی را انجام دهد تهیه وسایل بسته بندی می باشد وسایلی مانند نایلون حباب دار ، سلفون ، چسب و کاغذ دیواری و روزنامه باطله و کارتن مخصوص اسباب کشی می باشد و تهیه کارتن های مخصوص وسایل الکترونیکی مانند تلویزیون و غیره می باشد.
یکی از مورادی که باعث کم شدن نگرانی می شود استفاده از کارتن محکم و ضخیم می باشد که بدون نگرانی وسایل را داخل آن قرار دهیم و بسته بندی کنیم اگر نمی توانید کارتن مخصوص اسباب کشی را تهیه کنید باربری پونک این کار را انجام یم دهد باربری پونک کارتن ها را از کارخانه تهیه می کند می توانید در صورت نیاز با شماره باربری پونک تماس بگیرید.
بسته بندی را دو تا سه روز قبل از زمان جابه جایی شروع کنید تا وقت اثاث کشی راحت وبدون دردسر به سایر مسائل برسید باربری پونک قبل از هر کاری یک لیست از فعالیت های که باید انجام شود تهیه می کند بسته بندی یکی از مورادی است که یشترین زمان را صرفه آن می کنید باید به صورتی برنامه ریزی کنید که بسته بندی را چند روز شروع کنید تا از نظر زمان کم نیاورید شما نیز یک لیست مانند باربری پونک تهیه کنید و به ترتیب شروع کنید و اولویت بندی کنید.
سعی کنید وسایلی که زیاد به دردتون نمی خورد را یا قدیمی می باشند را به نحوی از بین ببرید تا حجم وسایلاتون کمتر شود و راحت تر جابه جا شوید.
برای اینکه کارها سریع تر پیش برود به سر در گم نشوید سعی کنید که بسته بندی را از یک اتاق شروع کنید و بعد از تمام شدن به اتاق یا قسمت بعدی از خانه بروید تا بهتر به کار ها مسلط شوید سعی کنید از کارتن های کوچک و هم سایز استفاده کنید تا در جابه جایی راحت تر و بی دردسر باشد.
مورد بعدی انتخاب ماشین حمل بار سعی کنید تا ماشین را بر اساس اصولی انتخاب کنید حتما” مسقف باشد تا جا دار باشد و موکت کاری شده باشد باربری پونک تنها موردی که به نظرم بسیاری از موارد بالا را رعایت کرده است شما باید مناسب با وسایلتان یک ماشین مناسب انتخاب کنید وانت بار ، نیسان بار و کامیون از موراد انتخاب شما می باشد باربری پونک بسیاری از ماشینهای حمل بار را دارد.
برای چیدن وسایل ابتدا وسایل سایز بزرگ . حجم زیادی را قرار دهید چون در آخر باعث می شود تافضای بیشتری داشته باشید که وسایل را داخل ماشین قرار دهید.
وسایل شکستنی بسیار حساس هستند و بیشتر خانم های خانه دار بروی این وسایل حساسیت ویژه ای دارند و برای بسته بندی باید دقت بیشتری کرد ابتدا جای بسته بندی کنید که تردد کمتر باشد نهار خوری یا کانتر آشپزخانه گزینه مناسبی می باشد و وسایل بزرگتر را درجایی دیگر بسته بندی کنید.
برای بسته بندی وسایل شکستنی از کارتن های کوچک یا متوسط استفاده کنید نباید تعداد زیادی از وسایل را در یک کارتن قرار دهید هم حمل آن سخت می شود هم احتمال شکستن بیشتر می شود تمامی جاهای خالی را با روزنامه یا پارچه پر کنید جای خالی در کارتن نگذارید که تکان خوردن وسایل به حداقل برسد.
باربری پونک برای وسایل شکستنی به این گونه عمل می کند که وسایل شکستنی را در نایلون حباب دار می پیچد تا در برخورد به هم دیگر از ضدگی و لب پر شدن جلوگیری کند وسایل شکستنی سنگین را در پایین و سبک را در بالا قرار می دهند و کف کارتن را نایلون قرار می دهند تا در صورت بلند کردن فشار به وسایل وارد نشود.
و این نکته بسیار مهم است که وسایل غذا خوری از روزنامه استفاده نکیند چون وجود مواد شیمیایی در روزنامه احتمال دارد که وسیل آلوده شوند پس از نایلون حباب دار استفاده کنید برای وسایل غذا خوری این نکته بسیار مهم است مواظب سلامتی خود باشید.
کمد ها را اگر قفل ندارد به وسیله آن را ببندید تا رد جابه جایی دچار مشکل نشود برای بسته بندی وسایل سنگین مانند یخچال و بسته بندی یخچال و پیانو بهتر است از کارتن های خودشان استفاده کنید اگر کارتن ها را از بین بردید باربری پونک می تواند آن را تهیه کند.

1 دیدگاه

  1. […] اسباب کشی همیشه بیشترین فشار را بروی خانم های خانه وارد می کند چون به اندازه همه خانواده استرس دارند تا وسایل خانه کمترین آسیب نبینند و همه چیز به خوبی و خوشی به پایان برسد به همین دلیل باید دقت کافی را کرد البته باید یک سری نکات ریز و درشت را رعایت کرد باربری پونک نیز این نکات را رعایت می کند تا یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را داشته باشند البته می توایند باربری پونک | نکات اسباب کشی را مطالعه کنید تا حدی به این نکات آشنا می شوید. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*