حمل ونقل خچال
جابجایی اصولی یخچال
اسفند ۲۴, ۱۳۹۷
اثاث کشی اداری
روش های اسباب کشی اداری
فروردین ۱۳, ۱۳۹۸

افرادی که در حوزه موسیقی فعالیت می کنند مثلا نوازنده ها و یا هنرمندان که با انواع ساز موسیقی آشنا هستند ، می‌دانند که پیانو در مقایسه با سازهای دیگر حساس تر بوده و جزء کالاهای لوکس محسوب می شود . به طور قطع می توان سازهای کوچک مثل سه تار ،سنتور و یا گیتار را به راحتی و بدون کمک کسی حمل نمود و معمولا در زمان اسباب کشی توسط خود صاحب خانه حمل می شوند ، ولی وقتی پای یک پیانو در میان باشد شرایط کمی متفاوت است و لازم است که با برنامه تر عمل نمود.

حمل پیانو با باربری شهران

چنانچه در منزل یا محل کار خود یک پیانو دارید که می خواهید آن را جابجا کرده و به مکان دیگری منتقل کنید ، پیشنهاد می شود که از سپردن کار جابجایی پیانو به افرادی که کار آن‌ها حمل بارهای معمولی و غیر حساس است ، خودداری کنید و پیانو را در گروه مثل دیگر اثاثیه بزرگ و سنگین خانه نگذارید و برای حمل آن از روش حمل وسایل اینچنینی استفاده نکنید ، چون در حمل پیانو افزون بر مشکل سنگین بودن باید مسائل دیگری نیز در نظر گرفته شود .

اکثر افراد تصور می‌کنند که برای جابجا کردن پیانو می توان از چند کارگر غیر متخصص که فقط از قدرت بدنی بالایی برخوردار هستند ، کمک گرفت و میتوان به راحتی آن را حمل نمود ، ولی اگر فکر کنیم که فقط باید پیانو را جابجا کرد و اهمیتی ندارد که این کار چگونه انجام می شود بسیار اشتباه است ‌، اما لازم است که بدانیم در حمل یک پیانو وزن زیاد آن مهم ترین بخش قضیه نیست بلکه این روش بلند کردن و حمل آن است که اهمیت دارد . تنوع ظاهری این دستگاه باعث شده که برای جابجایی آن به تجربه و تخصص خاصی نیاز باشد و به همین خاطر توصیه می شود که جابه جايي پیانو را به افراد غیر متخصص نسپارید.

به عنوان مثال، اگر به شکل نامتقارن یک پیانوی رویال دقت کنید متوجه می شوید که برای حمل و جابجایی آن باید روش های ویژه‌ ای را بکار گرفت و مطمئن باشید که در صورت رعایت نکردن نکات ضروری و تخصصی در حین جابجائی امکان بروز خسارات مالی سنگین بسیار زیاد است. فراموش نکنید که حمل و نقل پیانو به مهارت، صبر و حوصله احتیاج دارد که باید حتما در طول زمان جابجائی آنها را در مد نظر قرار داد .

پیانو یکی از ابزار های موسیقی می باشد که به راحتی قابل جابه جایی نمی باشد و اگر در حمل ونقل پیانو یک اشتباه شود باعث می شود تا آسیب به پیانو برسد پس برای جابجایی پیانو با شرکت باربری تماس بگیرید.

جابجایی پیانو با باربری صادقیه

در صورت انجام جابجایی پیانو توسط افراد غیر متخصص امکان بروز اتفاقات زیادی وجود دارد که برای صاحب پیانو هزینه‌های زیاد و گاهی جبران‌نشدنی را بدنبال خواهد داشت . فردی که مالک این وسیله حساس و گرانقیمت است، لازم است که برای مراقبت و حفظ سلامت آن نهایت تلاش خود را بکند، بنابراین باید بدانیم که برای حمل و جابجایی پیانو افزون بر قدرت بدنی بالا به دانش فنی ،تجهیزات مناسب و افراد آموزش دیده و حرفه ای در زمینه جابجایی ،بارگیری و تخلیه این وسیله نیاز داریم.

باربری صادقیه با افراد باتجربه خیال شما را در این زمینه راحت می کند تا بهترین باربری را انتخاب کنید

منظور از روش صحیح حمل پیانو تنها جابجایی آن از یک محل به محل دیگر نمی باشد . بعضی اوقات امکان دارد که فقط بخواهیم پیانو را داخل همان اتاق فعلی جابجا کنیم که در این مورد نیز باید از یک فرد حرفه ای و با تجربه در حمل پیانو کمک بخواهیم ، توجه داشته باشید که حرکت دادن اشتباه پیانو حتی به طول چند متر نیز می‌تواند به آسیب دیدن این وسیله حساس منجر شود.

توجه به پایه های پیانو در زمان جابجایی آن بسیار مهم می باشد و باید بسیار با دقت در مورد آنها عمل نمود‌ ، چرا که امکان شکستن آن ها در حین جابجایی بسیار زیاد است و احتمال گیر کردن یکی از پایه‌ها به صورت اتفاقی در جایی روی کف اتاق و شکستن آن در اثر نیروی وارد شده وجود دارد . مسئله ی بسیار مهم دیگر روش گرفتن بدنه یک پیانو برای بلند نمودن آن میباشد چون باید در زمان بلند کردن پیانو از گرفتن جاهایی از بدنه که از استحکام لازم برخوردار نیستند خودداری نمود در غیر این صورت آسیب دیدگی جدی پیانو حتمی است.

حمل ونقل پیانو

توجه داشته باشید که در جابجایی پیانو فقط روش بلند کردن و یا نوع انتقال آن از یک مکان به مکان دیگر اهمیت ندارد ، بلکه در بعضی مواقع مواردی همچون بعد مسافت ، شرایط مکانی مبدا و مقصد ، شرایط بارگیری و تخلیه و یا روش حمل (زمینی دریایی هوائي) باید مورد توجه قرار گیرند و پیش از هر کاری برای آغار حمل و نقل باید اقدام به بسته بندی و ایمن سازی پیانو نمود. نحوه بسته بندی و آماده سازی پیانو برای حمل به مکان جدید به شرایط بالا بستگی داشته دارای تغییرات و تفاوت هایی می باشد . از جمله انواع راه های مختلف بسته بندی و ایمن سازی پیانو می توان به پالت بندی ، ساخت جعبه مخصوص ، لایه پیچی و … اشاره نمود.

بنابراین توصیه می شود که برای پیانوی خود ارزش قائل شوید و برای منتقل کردن آن به مکان جدید به شرکت های متخصص که در این زمینه تجربه بالایی دارند مراجعه کرده و از خدمات آنها استفاده کنید و هیچگاه خودتان اقدام به جابجایی پیانو نکنید.

این کار مانند جابجایی یخچال جزء کارهای تخصصی می باشد که به راحتی قابل انجام نیست باید تجربه کافی و وسایل مورد نیاز اسباب کشی را تهیه کنید پس شما می توانید برای این کار به ارزانترین باربری تهران تماس بگیرید.

5 دیدگاه ها

  1. […] اما بعضی از وسایل سخت هست و یک مقدار دانش می خواهد مثل حمل و نقل پیانو یا جابجایی یخچال و غیره این کارها با باربری پونک در […]

  2. […] های حمل و نقل بخواهید که جابجایی و حمل وسایل بزرگ مانند پیانو، تلویزیون، یخچال ساید بای ساید و وسایل دیگری که باید […]

  3. […] حمل وسایل موسیقی بسیار مشکل است حمل وسایل سنگینی مانند پیانو می تواند از مواردی باشد که حمل ونقل آن بسیار مشکل می […]

  4. […] حمل وسایل موسیقی بسیار مشکل است حمل وسایل سنگینی مانند پیانو می تواند از مواردی باشد که حمل ونقل آن بسیار مشکل می […]

  5. […] آنها کمک می کردند و وسایل سنگین مانند حمل و نقل یخچال و جابه جا کردن پیانو به صورت دسته جمعی انجام می شد و فقط یک ماشین اسباب کشی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*