راحت و بی دردسر کردن اسباب کشی برای خود!

چک لیست اسباب کشی
نوشتن چک لیست مناسب برای اسباب کشی
اسفند ۱۴, ۱۳۹۷
اسباب کشی لذت بخش
اسباب کشی لذت بخش با امانت بار تهران
اسفند ۱۸, ۱۳۹۷

اسباب کشی منزل

یک جمله معروف انگلیسی هست که می گویند سه بار اسباب کشی معادل یک آتش سوزی شما را متضرر می کند! در واقع می توان گفت چنانچه بی تجربه باشید و بدون رعایت نکات تاثیر گذار در اسباب کشی این فرآیند را انجام دهید متحمل شدن چنین خساراتی آنچنان دور از واقعیت نیست . بهر حال اسباب کشی یک پروسه سخت و حوصله سربر از زندگی می باشد که ناچار به انجام آن هستیم حتی اگر تصورش هم برایمان سخت و وحشتناک باشد . وقتی مجبوریم اسباب کشی کنیم انگار مدام یک نفر در گوش ما می گوید که بسته بندی و باز کردن این همه وسایل هیچ وقت تمام نمی شود و تا ابد درگیر آن هستیم.

باربری پونک با مشاوره رایگان می تواند نکات را برای شما روشن کند تا بدون دلهره به منزل جدید نقل مکان کنید.

اما چگونه می توان یک اسباب کشی سریع و کم دردسری داشت ؟

۱- کارتن های اسباب کشی برای بسته بندی از چند هفته قبل از اسباب کشی تهیه و آماده کنید و در زمان بسته بندی وسایلی را که دارای وزن سبک و حجم زیاد هستند را در کارتن های بزرگ و وسایلی که دارای وزن سنگین و حجم کم هستند را در کارتن های کوچک بسته بندی کنید با اینکار حمل وسایل و بارها براحتی و بدون مشکل انجام می شود که باربری امانت بار تهران با راه حل های بیشتر و مناسبی برای اصول بسته بندی دارد.
۲- جمع کردن و بسته بندی هر بخش از وسایل منزل را به یک نفر بسپارید و در صورتی که خودتان تنها باید بسته بندی و جمع آوری وسایل را انجام دهید ، توصیه می شود تمام کارهای یک بخش را به پایان رسانده و بعد به سراغ دیر قسمت های خانه بروید نتیجه این روش این است که شما را از سردرگمی و آشفتگی نجات می دهد
۳- فراموش نکنید که باید وسایل مورد نیاز اسباب کشی را در زمان بسته بندی کارتن ها روی محتویات و محل قرارگیری آنها را با برچسب و یا ماژیک مشخص کنید باربری شهران با ریز بینی به خصوص خود می تواند در این حوضه کمک فراوانی کند.
۴- از یک نفر بخواهید که در منزل جدید مسئولیت نظارت بر کار انتقال وسایل را برعهده بگیرد تا مطمئن شوید که بسته ها در بخش مربوط به خود قرار می گیرند و از بی نظمی در جابجایی وسایل جلوگیری کند.
۵- مرتب کردن انباری را به بعد از اتمام کار چیدمان داخل منزل موکول کنید.
۶- توصیه می شود قبل از هر کاری وسایل مربوط به آشپزخانه را بچینید و مرتب کردن اثاثیه این بخش از خانه را در اولویت قرار دهید.

اسباب کشی راحت و بی دردسر

۷- بهتر است که اول وسایل بزرگ و دست و پاگیر مانند کمدها و… را در یک گوشه از منزل که جلوی دست و پا نباشد، قرار دهید و در آخر و مطابق فضای باقی مانده آن ها را در بهترین جای ممکن مستقر کنید.
۸- لباس هایی را که باید داخل کمد آویزان شوند را سریع در جای خود قرار دهید تا از چروک شدن آن ها جلوگیری شود و شما مجبور نشوید دوباره آنها را اتو کنید.
۹- دقت کنید که گوشه ها ، زاویه ها و در کل تمام نقاط حساس وسایلی همچون میز، کمد و … را با استفاده از مقواهای ضخیم ، پلاستیک های حبابدار و سلفون عایق بندی کنید تا در زمان جابجایی زخمی نشوند.
۱۰- حتما” پیش از اسباب کشی و حمل وسایل به منزل جدید یک سرکشی به آنجا داشته باشید، تمیز کاری های لازم را انجام دهید بعلاوه در صورت لزوم آنجا را سم پاشی کنید تا مطمئن شوید هیچ حشره و جانور موذی در آنجا باقی نمانده و از شما سلب آسایش نمی کند .
۱۱- توصیه می شود که اگر قصد شستشوی پرده ها،قالی ها و… را دارید ، پیش از اسباب کشی اقدام به این کار کنید چرا که اگر آن را به بعد از اسباب کشی موکول کنید احتمال ایجاد دردسرها و دوباره کاری های بعدی بسیار زیاد است.

نکته آخر شاید خیلی به آن توجه نکنید اما این همه کارها را با راحتی می توانید با باربری ما در ارتباط بگذارید که شاید یکی از ارزانترین باربری تهران باشد که اسباب کشی ارزان می توانید داشته باشید.

5 دیدگاه ها

  1. […] هر حمل وسایل یک چک لیست از اسباب کشی تهیه می کند برای راحت و بی دردسر شدن اسباب کشی پس با این یک امتیاز می […]

  2. […] ها و خدمات فوق العاده ای ارائه می دهند . برای اینکه یک اسباب‌ کشی راحت و بی دردسر و همراه با خدمات عالی را تجربه کنید می توانید اسباب کشی […]

  3. […] در حمل ونقل نیز مهارت زیادی دارند و با کارکنان متخصص اسباب کشی را راحت و بی دردسر می کنند و نکته یا امتیاز بعدی که باید به آن خیلی توجه […]

  4. […] بسته بندی شدن وسایل کمک کند پس باربری شهران به راحتی یک اسباب کشی راحت را برای شما به همراه می آورد با همکاران مجرب پس برای […]

  5. […] را دو تا سه روز قبل از زمان جابه جایی شروع کنید تا وقت اثاث کشی راحت وبدون دردسر به سایر مسائل برسید باربری پونک قبل از هر […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*