باربری پونک
باربری پونک | چه نکاتی در اسباب کشی باید رعایت شود ؟
خرداد ۹, ۱۳۹۸
نکات اسباب کشی در باربری پونک
باربری پونک چه نکاتی را برای اسباب کشی رعایت می کند ؟
خرداد ۲۰, ۱۳۹۸

اسباب کشی دو نوع داریم یک نوع که اثاث کشی منزل می باشد و نوع دوم اسباب کشی اداری هست که هر دو استرس و نگرانی خاص خودش رو دارد که با رعایت کردن نکاتی که باربری پونک در یک جابه جایی رعایت می کند شما می توانید یک حمل و نقل بدون نگرانی داشته باشید شما می توانید اگر نتوانستید این نکات را رعایت کنید می توانید از کمک باربری پونک استفاده کنید.
باربری و اتوبار پونک در گام اول برنامه ریزی می کند و این برنامه برای تمام مراحل می باشد و باربری پونک تمامی مراحل را رعایت می کند و باعث می شود تا بهتر جابه جا شوید این برنامه شامل موراد بسیاری می باشد از بسته بندی و ماشین اسباب کشی تا حمل و نقل وسایل می شود.
اولین موردی که از پایه های یک اسباب کشی می باشد و باربری پونک بسیار بروی آن دقت می کند بسته بندی می باشد باربری پونک برای بسته بندی یک لیست تهیه می کند و بر اساس این لیست شروع می کند و باعث می شود تا وسایل کلا” بهتر بسته بندی شود و آسیبی بهشون وارد نشود.
برای بسته بندی باید حداقل تجربه ای داشته باشید و بسته بندی به راحتی انجام نمی شود باربری پونک کارکنانی دارند که تجربه و حرفه ای این کار را دارند شما می توانید از همکاران باربری پونک بگیرید برای بسته بندی کردن وسایل شما ابتدا باید جدا سازی کنید و بعد اقدام به بسته بندی کنید وسایل شکستنی و وسایل اتاق و پذیرایی را کنار هم قرار دهید و بروی کارتن مخصوص اسباب کشی یاداشت کنید.
شما باید وسایل مورد نیاز بسته بندی نیاز دارید اگر این وسایل نمی دانید که چی می باشد می توانید با همکاران ما در باربری پونک تماس بگیرید و شما را راهنمایی کنند بعضی از وسایل بزرگ هستند و برای حمل و نقل برای اینکه از آسیب دیدگی جلوگیری کنیم به صورت اختصاصی بسته بندی کنیم.
دومین موردی که باید رعایت کرد ماشین اسباب کشی می باشد که شادی بسیاری به آن توجه نمی کنند و به صورت الکی یک ماشین انتخاب می کنند تا وسایل را جابه جا کند اما باید گفت که این موضوع بسیار با دقت انتخاب شود چون احتمال دارد بسیاری از وسایل در جابه جایی از بین بروند.
سعی کنید ماشین حتما موکت کاری شده باشد شما باید ماشین را بر اساس وسایل بر گزینید اگر وسایل کم است وانت بار یا نیسان بار را انتخاب کنید اگر زیاد هست کامیون انتخاب کنید چون هر دو مورد مزیت ها و معایبی دارد کامیون هزینه بیشتر می شود ولی حجم زیادی می گیرد ولی وانت بار و نیسان بار حجم کم اما هزینه باربری کم می شود این مورد را در نظر بگیرید.
باربری پونک سیار از انواع ماشین های حمل بار دارد که بیشتر موکت کاری شده اند و مسقف می باشند.
چیدمان وسیله از مواردی که تجربه زیادی نیاز دارید شما اگر تجربه نداشته باشید می توانید وسایل را به صورتی بچینید که با دو سرویس حمل شود اما اگر تجربه داشته باشید می توانید با یک سرویس آن را جمع و جور کرد پس این کار را به کاردان بسپاردی سعی کنید از باربری پونک کمک بگیرید تا بهتر وسایل را برای شما جابه جا کند.
وسایل بزرگ را ابتدا بچینید و بعد وسایل دیگر به ترتیب قرار دهید به صورتی وسایل را باید بچینید که جای خالی نباشد کلا” هر گون پتو و پارچه هست اطراف وسایل قرار دهید که از حرکت آنها جلوگیری کند و د حرکت هیچ گونه حرکتی انجام نشود.
مرحله آخر حمل وسایل به منزل جدید می باشد ابتدا وسایلی که به آن نیاز ضروری دارید خالی کنید و مابقی را بعدا” و قبل از هر کاری گرد وخاک آنها را پاک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*